Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
IDEA. DESIGN. PRODUCTION.
Графік роботи:

Будні:08:00–20:00

Сб:10:00–17:00

0

Друк на cамоклеючій плівці

Друк на самоклеючій плівці – один із найпоширеніших та затребуваних видів рекламних рішень.

Він використовується буквально скрізь та у всіх сферах діяльності, на будь-якого типу поверхнях: склі, пластмасі, дереві, металі тощо.

Цей вид друку застосовується для оформлення інтер'єрів та екстер'єрів будівель, створення вивісок, рекламних стендів, обклеювання автомобільного транспорту, етикеток, наклейок та багато іншого.

Поверхня плівки може бути глянсовою або матовою.

Матова плівка більш тьмяна і не відображає світло, що дозволяє бачити зображення під будь-яким кутом, а також має більшу щільність, ніж глянсова, тому служить значно довше. Матову плівку майже неможливо забруднити, подряпати чи розірвати. Вона підходить для вуличної та інтер'єрної продукції рекламного призначення, не боїться дощу та морозу.

Глянцева плівка, завдяки здатності відбивати світло, наповнена блиском. Кольори на ній більш насичені та чіткі.

Для вікон і вітрин найкраще підійде перфорована плівка, яка клеїться тільки із зовнішнього боку і пропускає сонячне світло, або прозора, що дозволяє створювати об'ємні композиції, яки однаково добре проглядаються з обох боків.

Для транспорту використовується спеціальна автомобільна плівка, що відрізняється тривалим терміном служби та зносостійкістю.

Немає товарів

Вгору